آرشیو اخبار
خروش بوشهری‌ها در ۲۲ بهمن

مردم بوشهر حضوری گسترده و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند.

1402/11/22
پتروشیمی جم حامی زیست آهوی جبیر شد

نشست امضای تفاهم‌نامه راهبری سایت جبیر پارک ملّی دریایی نای‌بند، مابین اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر و شرکت پتروشیمی جم در مجتمع پتروشیمی جم واقع در عسلویه برگزار شد.

1402/7/5
حل مسائل دستگاه قضایی با کمک حوزه‌های علمیه

نماینده قوه قضاییه در حوزه‌های علمیه از امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دستگاه قضایی و حوزه های علمیه خبر داد و گفت: این تفاهم‌نامه در راستای تحول و تعالی قضایی منعقد شده است.

1400/11/12
۹۰ درصد جمعیت کشور یک دز واکسن را تزریق کردند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۹۰ درصد جمعیت هدف کشور یک دز، حدود ۸۱ درصد ۲ دز و ۲۵ درصد نیز دز سوم واکسن علیه کرونا را تزریق کردند.

1400/11/12
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میزان تحقق اهداف انقلاب را رصد کند

رئیس قوه قضاییه گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با ایجاد یک مرکز رصد، میزان تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی در شئون مختلف به ویژه عدالت اجتماعی را سنجش کند و به ردیابی، گزارش‌دهی و کمک به رفع کمبودها و نقصان‌های احتمالی مبادرت ورزد.

1400/11/12
ریل گذاری جدید آموزشی و پژوهشی برای بهبود کیفیت

مدیر کل دفتر راهبری و نظارت برامور کارگزاران در نخستین همایش گروههای یازده گانه آموزشی و پژوهشی حج و زیارت که به صورت وبینار برگزار شد به تشریح جزییات شکل گیری این گروهها و تاثیر گذاری آن پرداخت.

1400/11/12
امام خمینی (ره) بدون چشمداشت قیام کرد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در آستانه فرارسیدن ایام الله دهه فجر، با بیان اینکه امام خمینی(ره) بدون چشمداشت قیام کرد، اظهارداشت: امام امت برای کسب مقام و قدرت قیام نکرد بلکه بدنبال حاکم کردن اسلام و احکام اسلامی و از میان بردن باطل بود.

1400/11/12
فوت ۳۰ نفر در شبانه روز گذشته

در طول ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان به ۱۳۲ هزار و ۴۵۴ نفر رسید و براساس معیارهای قطعی تشخیصی نیز ۲۸ هزار و ۹۹۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۵۸۴ نفر از آنها بستری شدند.

1400/11/11